Kun je kort iets over jezelf vertellen?
Ik ben Jurian en heb van 2020 tot en met 2023 ook al met veel plezier bij DMLUX gewerkt. Eind 2023 ben ik een andere uitdaging aangegaan die dichterbij huis (Deventer) was. In mijn vrije tijd kijk ik graag een film of serie. Daarnaast speel ik ook graag spellen.
Wat is je functie binnen DMLUX?
Ik werk bij DMLUX als Medewerker verkoopbinnendienst.
Waarom heb je voor DMLUX gekozen?
Na een klein jaar afwezig te zijn geweest heb ik dus wederom voor DMLUX gekozen omdat het een fijn bedrijf is met hele leuke en prettige collega’s. Daarnaast is het takenpakket erg divers. Geen enkele dag is hetzelfde. Tevens vind ik het prettig om te werken bij een bedrijf waar duurzaamheid hoog in het vaandel staat.
Waarin onderscheidt DMLUX zich als werkgever?
DMLUX geeft je de mogelijkheid om je werk op je eigen manier te doen. Ook is er genoeg ruimte om taken en projecten naar je toe te trekken.
Hoe verlicht jij de wereld?
Door het werk op een positieve en enthousiaste manier te benaderen. En daar waar mogelijk mijn collega’s te ontlasten.